Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Next
oc: Seguent

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Off
oc: Desactivat

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Original image
oc: Imatge original

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Sort by
oc: Triar per

en: Controls
oc: Contraròtles

en: Style
oc: Estil

en: Apply
oc: Aplicar

en: Debug
oc: Depuracion

en: Unordered
oc: Pas ordenat

en: Ordered
oc: Ordenat

en: Offset
oc: Decalatge

en: Ordered list
oc: Lista triada

en: About
oc: A prepaus

en: No link
oc: Aucun ligam

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: Master
oc: Maître
