Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Body
sk: Text

en: Next
sk: Ďalej

en: None
sk: Žiadne

en: Error
sk: Chyba

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Source URL
sk: URL adresa zdroja

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Source type
sk: Typ zdroja

en: Caption
sk: Popis

en: Style
sk: Štýl

en: Apply
sk: Použiť

en: Debug
sk: Ladenie

en: Offset
sk: Ofset

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: About
sk: Informácie o

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Rendered as @mode
sk: Zobrazené ako @mode
