Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Next
sl: Naslednja

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Error
sl: Napaka

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Info
sl: Podatki

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: About
sl: O modulu
