Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Reset
sq: Rifillo

en: URL
sq: Adresa URL

en: Error
sq: Gabim

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: About
sq: Informacione
