Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Error
sr: Грешка

en: Footer
sr: Подножје

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: View mode
sr: Врста приказа
