Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Next
te: తరువాత

en: None
te: ఏమీలేదు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Error
te: సమస్య

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Info
te: సమాచారం

en: Style
te: శైలి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
