Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Header
da: Overskrift

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Display options
da: Indstillinger for visning

en: Border
da: Ramme

en: Light
da: Lyst

en: Dark
da: Mørkt
