Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Display options
id: Opsi tampilan

en: Stream
id: Status
