Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Header
ru: Шапка

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Display options
ru: Настройки отображения

en: Border
ru: Рамка

en: Light
ru: Светлая

en: Stream
ru: Поток

en: Dark
ru: Темный
