Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง
