Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Header
ar: الترويسة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Display options
ar: خيارات العرض
