Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Header
az: Başlıq

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Display options
az: Monitor parametrləri
