Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Header
be: Загаловак

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Dark
be: Цёмная
