Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Border
bo: མཐའ་སྒྲོམ།
