Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Header
et: Päis

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Border
et: Piirjoon
