Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Header
fr: Entête

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Display options
fr: Options d'affichage

en: Border
fr: Bordure

en: Light
fr: Léger

en: Stream
fr: Flux

en: Color Scheme
fr: Schéma de couleur

en: Dark
fr: Sombre

en: Show Faces
fr: Afficher les visages
