Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Header
gl: Encabezado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Dark
gl: Escuro
