Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Display options
hi: प्रदर्शन विकल्प

en: Border
hi: बॉर्डर
