Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Header
lt: Antraštė

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsiai
