Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Header
lv: Galvene

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas
