Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Header
ro: Cap

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Display options
ro: Opțiuni de afișare
