Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Header
sk: Hlavička

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška
