Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Display options
tr: Gösterim seçenekleri
