Facebook Page Plugin (8.x-2.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Arabic
sl: Arabščina

en: English
sl: Angleščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: Korean
sl: Korejščina

en: Lithuanian
sl: Litvanščina

en: Somali
sl: Somalščina

en: Slovenian
sl: Slovenščina
