Facebook Page Plugin (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (66 entries)

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Display options
sv: Alternativ för visning

en: Arabic
sv: Arabiska

en: English
sv: Engelska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Japanese
sv: Japanska

en: Korean
sv: Koreanska

en: Bulgarian
sv: Bulgariska

en: Croatian
sv: Kroatiska

en: Czech
sv: Tjeckiska

en: Danish
sv: Danska

en: Dutch
sv: Holländska

en: Finnish
sv: Finska

en: German
sv: Tyska

en: Greek
sv: Grekiska

en: Hebrew
sv: Hebreiska

en: Hungarian
sv: Ungerska

en: Indonesian
sv: Indonesiska

en: Polish
sv: Polska

en: Romanian
sv: Rumänska

en: Russian
sv: Ryska

en: Slovak
sv: Slovakiska

en: Swedish
sv: Svenska

en: Turkish
sv: Turkiska

en: Lithuanian
sv: Litauiska

en: Somali
sv: Somaliska

en: Catalan
sv: Katalanska

en: Amharic
sv: Amhariska

en: Azerbaijani
sv: Azerbajdzjanska

en: Belarusian
sv: Vitryska

en: Breton
sv: Bretonska

en: Bosnian
sv: Bosniska

en: Corsican
sv: Korsikanska

en: Welsh
sv: Kymriska

en: Estonian
sv: Estniska

en: Basque
sv: Baskiska

en: Persian
sv: Persiska

en: Frisian
sv: Frisiska

en: Irish
sv: Irländska

en: Galician
sv: Gaeliska

en: Armenian
sv: Armeniska

en: Icelandic
sv: Isländska

en: Javanese
sv: Javanesiska

en: Georgian
sv: Georgiska

en: Kazakh
sv: Kazakiska

en: Latvian
sv: Lettiska

en: Macedonian
sv: Makedonska

en: Mongolian
sv: Mongoliska

en: Malay
sv: Malaysiska

en: Maltese
sv: Maltesiska

en: Burmese
sv: Burmesiska

en: Sardinian
sv: Sardinska

en: Slovenian
sv: Slovenska

en: Albanian
sv: Albanska

en: Serbian
sv: Serbiska

en: Tajik
sv: Tadzjikiska

en: Thai
sv: Thailändska

en: Turkmen
sv: Turkmeniska

en: Tatar
sv: Tatariska

en: Ukrainian
sv: Ukrainska

en: Uzbek
sv: Uzbekiska

en: Vietnamese
sv: Vietnamesiska

en: Yiddish
sv: Jiddisch

en: Filipino
sv: Filippinska
