Facebook Page Plugin (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Display options
vi: Các tùy chọn trình bày

en: Vietnamese
vi: Tiếng Việt

en: Cherokee
vi: Che-rô-ki

en: Filipino
vi: Philippin

en: Khmer
vi: Khơ-me

en: Lao
vi: Lào

en: Syriac
vi: Xi-ri
