Facebook Page Plugin (8.x-2.1) - en to mr translation catalogue (60 entries)

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Arabic
mr: आरेबिक

en: English
mr: इंग्लीश

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Japanese
mr: जॅपनीज

en: Korean
mr: कोरियन

en: Dutch
mr: डच

en: German
mr: जर्मन

en: Greek
mr: ग्रीक

en: Hebrew
mr: हिब्र्यू

en: Hungarian
mr: हंगेरियन

en: Indonesian
mr: इंडोनेशियन

en: Romanian
mr: रोमेनियन

en: Russian
mr: रशियन

en: Slovak
mr: स्लोवाक

en: Swedish
mr: स्वीडिश

en: Turkish
mr: टर्किश

en: Lithuanian
mr: लिथुनेनियन

en: Somali
mr: सोमाली

en: Hindi
mr: हिंदी

en: Bengali
mr: बेंगाली

en: Estonian
mr: एसटोनियन

en: Irish
mr: आइरिश

en: Galician
mr: गेलिशियन

en: Gujarati
mr: गुजराती

en: Armenian
mr: आर्मीनियन

en: Icelandic
mr: आइस्लॅंडिक

en: Javanese
mr: जावेनीस

en: Georgian
mr: जॉर्जियन

en: Kazakh
mr: कॅज़ॅक

en: Kannada
mr: कन्नडा

en: Latin
mr: लॅटिन

en: Lingala
mr: लिँगला

en: Latvian
mr: लॅट्वियन

en: Malagasy
mr: मलागासी

en: Macedonian
mr: मसेडोनियन

en: Malayalam
mr: मल्याळम

en: Mongolian
mr: मंगोलियन

en: Marathi
mr: मराठी

en: Burmese
mr: बर्मीज़

en: Nepali
mr: नेपाळी

en: Oriya
mr: ओरिया

en: Sanskrit
mr: संस्कृत

en: Sinhala
mr: सिंहला

en: Slovenian
mr: स्लोवीनियन

en: Albanian
mr: अल्बेनियन

en: Serbian
mr: सर्बीयन

en: Swahili
mr: स्वहीली

en: Tamil
mr: तमिळ

en: Telugu
mr: तेलुगू

en: Thai
mr: थाई

en: Turkmen
mr: तुर्कमेन

en: Ukrainian
mr: यूक्रेनियन

en: Urdu
mr: उर्दू

en: Uzbek
mr: उझबेक

en: Yiddish
mr: यिडिश

en: Yoruba
mr: यरूबा

en: Zulu
mr: झूलु
