Facebook Page Plugin (8.x-2.2) - en to af translation catalogue (82 entries)

en: Arabic
af: Arabies

en: English
af: Engels

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees

en: Korean
af: Koreaans

en: Bulgarian
af: Bulgaars

en: Croatian
af: Kroaties

en: Czech
af: Tsjeggies

en: Danish
af: Deens

en: Dutch
af: Nederlands

en: Finnish
af: Fins

en: German
af: Duits

en: Greek
af: Grieks

en: Hebrew
af: Hebreeus

en: Hungarian
af: Hongaars

en: Indonesian
af: Indonesies

en: Polish
af: Pools

en: Romanian
af: Romeens

en: Russian
af: Russies

en: Slovak
af: Slovakees

en: Swedish
af: Sweeds

en: Turkish
af: Turks

en: Lithuanian
af: Lituaniaans

en: Somali
af: Somaliaans

en: Hindi
af: Hindies

en: Catalan
af: Katalaans

en: Akan
af: Akanees

en: Amharic
af: Amharikaans

en: Assamese
af: Assamees

en: Aymara
af: Aymaraans

en: Azerbaijani
af: Azerbaijanees

en: Belarusian
af: Belarussies

en: Bengali
af: Bengalees

en: Breton
af: Bretoniaans

en: Bosnian
af: Bosnies

en: Corsican
af: Korsikaans

en: Welsh
af: Wallies

en: Estonian
af: Estonies

en: Basque
af: Baskees

en: Persian
af: Persies

en: Fulah
af: Fulahees

en: Frisian
af: Frisiaans

en: Irish
af: Iers

en: Galician
af: Galisies

en: Guarani
af: Guaraniaans

en: Gujarati
af: Gujaratiaans

en: Hausa
af: Hausaans

en: Armenian
af: Armenies

en: Igbo
af: Igboaans

en: Icelandic
af: Yslands

en: Javanese
af: Javanees

en: Georgian
af: Georgiaans

en: Kazakh
af: Kazakhies

en: Kannada
af: Kannadees

en: Latin
af: Latyn

en: Lingala
af: Lingalees

en: Latvian
af: Latviaans

en: Malagasy
af: Malgassies

en: Macedonian
af: Masedonies

en: Mongolian
af: Mongools

en: Marathi
af: Marathiaans

en: Malay
af: Maleisies

en: Maltese
af: Maltees

en: Burmese
af: Burmees

en: Nepali
af: Nepaliaans

en: Oriya
af: Orijaans

en: Punjabi
af: Punjabiaans

en: Pashto
af: Pashtoaans

en: Quechua
af: Quechuaans

en: Kinyarwanda
af: Kinyarwandaans

en: Sardinian
af: Sardiniaans

en: Slovenian
af: Sloveniaans

en: Shona
af: Shonaees

en: Albanian
af: Albanies

en: Serbian
af: Serbies

en: Tamil
af: Tamilaans

en: Tajik
af: Tajikaans

en: Ukrainian
af: Ukrainees

en: Uzbek
af: Uzbeki

en: Vietnamese
af: Vietnamees

en: Wolof
af: Wolofs
