Facebook Page Plugin (8.x-2.2) - en to et translation catalogue (101 entries)

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Arabic
et: Araabia keel

en: English
et: Inglise keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Japanese
et: Jaapani keel

en: Korean
et: Korea keel

en: Bulgarian
et: Bulgaaria

en: Croatian
et: Horvaatia keel

en: Czech
et: Tšehhi keel

en: Danish
et: Taani keel

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: Finnish
et: Soome keel

en: German
et: Saksa keel

en: Greek
et: Kreeka keel

en: Hebrew
et: Heebrea keel

en: Hungarian
et: Ungari keel

en: Indonesian
et: Indoneesia keel

en: Polish
et: Poola keel

en: Romanian
et: Rumeenia keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Slovak
et: Slovaki keel

en: Swedish
et: Rootsi keel

en: Turkish
et: Türgi keel

en: Lithuanian
et: Leedu keel

en: Somali
et: Somaali keel

en: Hindi
et: Hindi keel

en: Catalan
et: Katalaani

en: Afrikaans
et: Afrikaani

en: Akan
et: Akani

en: Amharic
et: Amhari

en: Assamese
et: Assami keel

en: Aymara
et: Aimara keel

en: Azerbaijani
et: Azerbaidžaani keel

en: Belarusian
et: Valgevene keel

en: Bengali
et: Bengaali

en: Breton
et: Bretooni

en: Bosnian
et: Bosnia

en: Corsican
et: Korsika keel

en: Welsh
et: Ueilsi keel

en: Esperanto
et: Esperanto keel

en: Estonian
et: Eesti keel

en: Basque
et: Baski keel

en: Persian
et: Pärsia keel

en: Fulah
et: Fulahhi keel

en: Frisian
et: Friisi keel

en: Irish
et: Irii keel

en: Galician
et: Galeegi keel

en: Guarani
et: Guaraani keel

en: Gujarati
et: Gudžarati keel

en: Hausa
et: Hausa keel

en: Armenian
et: Armeenia keel

en: Igbo
et: Igbo keel

en: Icelandic
et: Islandi keel

en: Javanese
et: Jaava keel

en: Georgian
et: Gruusia keel

en: Kazakh
et: Kasahhi keel

en: Kannada
et: Kannada keel

en: Latin
et: Ladina keel

en: Lingala
et: Lingala keel

en: Latvian
et: Läti keel

en: Malagasy
et: Malagassi keel

en: Macedonian
et: Makedoonia keel

en: Malayalam
et: Malajalami keel

en: Mongolian
et: Mongoolia keel

en: Marathi
et: Marathi keel

en: Malay
et: Malai keel

en: Maltese
et: Malta keel

en: Burmese
et: Birma keel

en: Nepali
et: Nepaali keel

en: Oriya
et: Oria keel

en: Punjabi
et: Pandžabi keel

en: Pashto
et: Poztu keel

en: Quechua
et: Ketzua keel

en: Kinyarwanda
et: Kinyarwanda keel

en: Sanskrit
et: Sankriti keel

en: Sardinian
et: Sardiinia keel

en: Sinhala
et: Sinhala keel

en: Slovenian
et: Sloveenia keel

en: Shona
et: Zoona keel

en: Albanian
et: Albaania keel

en: Serbian
et: Serbia keel

en: Swahili
et: Suahiili keel

en: Tamil
et: Tamili keel

en: Telugu
et: Telugu keel

en: Tajik
et: Tadziki keel

en: Thai
et: Tai keel

en: Turkmen
et: Turkmeeni keel

en: Tatar
et: Tatari keel

en: Ukrainian
et: Ukraina keel

en: Urdu
et: Urdu keel

en: Uzbek
et: Usbeki keel

en: Vietnamese
et: Vietnami keel

en: Wolof
et: Volofi keel

en: Xhosa
et: Koosa keel

en: Yiddish
et: Jidiš

en: Yoruba
et: Joruba keel

en: Zulu
et: Suulu keel

en: Filipino
et: Filipiini
