Facebook Page Plugin (8.x-2.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Display options
pt: Opções de exibição

en: English
pt: Inglês

en: Spanish
pt: Castelhano

en: German
pt: Alemão
