Facebook Page Plugin (8.x-2.2) - en to ta translation catalogue (102 entries)

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Arabic
ta: அரேபிக்

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Japanese
ta: ஜப்பானீஸ்

en: Korean
ta: கொரியன்

en: Bulgarian
ta: பல்கேரியர்

en: Croatian
ta: குரோசியர்

en: Czech
ta: செக்கஸ்லோவாகியர்

en: Danish
ta: தனிஷ்

en: Dutch
ta: டச்

en: Finnish
ta: பின்னிஷ்

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Greek
ta: கிரீக்

en: Hebrew
ta: ஹீப்ரூ

en: Hungarian
ta: ஹங்கேரியர்

en: Indonesian
ta: இந்தோனேசியர்

en: Polish
ta: பொலிஷ்

en: Romanian
ta: ரோமானியன்

en: Russian
ta: ரஷ்யன்

en: Slovak
ta: சுலொவக்

en: Swedish
ta: சுவேதிஸ்

en: Turkish
ta: டர்கிஸ்

en: Lithuanian
ta: லித்தோனியன்

en: Somali
ta: சோமாலி

en: Hindi
ta: ஹிந்தி

en: Catalan
ta: கடலன்

en: Afrikaans
ta: ஆப்ரிகான்

en: Akan
ta: அகான்

en: Amharic
ta: அப்ஹாரிக்

en: Assamese
ta: அஸ்ஸாமி

en: Aymara
ta: ஆயுமறா

en: Azerbaijani
ta: அஸர்பைஜானி

en: Belarusian
ta: பெலாரஸ்

en: Bengali
ta: பெங்காலி

en: Breton
ta: பிரடோன்

en: Bosnian
ta: போஸ்னியர்

en: Corsican
ta: கொர்சியன்

en: Welsh
ta: வெல்ஸ்

en: Esperanto
ta: எசுப்பராண்ட்டோ

en: Estonian
ta: எசுடோனியர்

en: Basque
ta: பாஸ்க்

en: Persian
ta: பெர்சியர்

en: Fulah
ta: புலாஹ்

en: Frisian
ta: பிரிசியன்

en: Irish
ta: ஐரிஸ்

en: Galician
ta: கலிசியன்

en: Guarani
ta: குஜராணி

en: Gujarati
ta: குஜராத்தி

en: Hausa
ta: ஹவுசா

en: Armenian
ta: ஆர்மேனியர்

en: Igbo
ta: இக்போ

en: Icelandic
ta: ஐஸ்லாந்தியர்

en: Javanese
ta: ஜாவானீஸ்

en: Georgian
ta: ஜார்ஜியர்

en: Kazakh
ta: கசக்

en: Kannada
ta: கன்னட

en: Latin
ta: இலத்தீனியர்

en: Lingala
ta: லிங்காலா

en: Latvian
ta: லாத்வியன்

en: Malagasy
ta: மலகசி

en: Macedonian
ta: மாசிடோனியம்

en: Malayalam
ta: மலயாளம்

en: Mongolian
ta: மங்கோலியர்

en: Marathi
ta: மராத்தி

en: Malay
ta: மலே

en: Maltese
ta: மால்தீஸ்

en: Burmese
ta: பர்மியர்

en: Nepali
ta: நேபாளி

en: Oriya
ta: ஒரியா

en: Punjabi
ta: பஞ்சாபி

en: Pashto
ta: பஸ்டோ

en: Quechua
ta: கெச்சுவா

en: Kinyarwanda
ta: கின்யார்வண்டா

en: Sanskrit
ta: சமஸ்கிருதம்

en: Sardinian
ta: சார்டினியன்

en: Sinhala
ta: சிங்களம்

en: Slovenian
ta: சுலொவெனியன்

en: Shona
ta: சோனா

en: Albanian
ta: அல்பானியன்

en: Serbian
ta: செர்பியன்

en: Swahili
ta: சுவகிலி

en: Tamil
ta: தமிழ்

en: Telugu
ta: தெலுங்கு

en: Tajik
ta: தஜிக்

en: Thai
ta: தாய்

en: Turkmen
ta: தர்க்மன்

en: Tatar
ta: டடார்

en: Ukrainian
ta: உக்ரேனியன்

en: Urdu
ta: உருது

en: Uzbek
ta: உசுபெக்

en: Vietnamese
ta: வியட்நாமிஸ்

en: Wolof
ta: வோலோஃ

en: Xhosa
ta: கோசா

en: Yiddish
ta: யித்திஸ்

en: Yoruba
ta: யொருபா

en: Zulu
ta: சுலு

en: Filipino
ta: பிலிப்பினோ

en: Khmer
ta: கெமெர்

en: Lao
ta: லாவ்
