Facebook Page Plugin (8.x-2.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Polish
th: ภาษาโปแลนด์

en: Esperanto
th: การดำเนินการ

en: Thai
th: ไทย
