Facebook Page Plugin (8.x-2.3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Arabic
ast: Árabe

en: English
ast: Inglés

en: Italian
ast: Italianu

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Japanese
ast: Xaponés

en: Korean
ast: Coreanu
