Facebook Page Plugin (8.x-2.3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Display options
id: Opsi tampilan

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Indonesian
id: Bahasa Indonesia

en: Javanese
id: Bahasa Jawa

en: Lao
id: Laos
