Facebook Page Plugin (8.x-2.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Display options
fa: گزینه‌های نمایش

en: English
fa: انگلیسی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: German
fa: آلمانی
