Facebook Page Plugin (8.x-2.3) - en to ps translation catalogue (49 entries)

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Arabic
ps: عربي

en: English
ps: انګرېزي

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Japanese
ps: جاپانی

en: Korean
ps: کوریایی

en: Bulgarian
ps: بلغاریایی

en: Greek
ps: یونانی

en: Indonesian
ps: اندونيزيایی

en: Polish
ps: پولنډی

en: Romanian
ps: رومانیایی

en: Russian
ps: روسی

en: Swedish
ps: سويډنی

en: Turkish
ps: تورکی

en: Lithuanian
ps: لېتوانيایی

en: Hindi
ps: هندی

en: Afrikaans
ps: افریکانز

en: Azerbaijani
ps: آزربايجانی

en: Belarusian
ps: بېلاروسی

en: Bengali
ps: بنګالی

en: Welsh
ps: ويلزی

en: Estonian
ps: ايستونیا

en: Irish
ps: ایرلنډی

en: Armenian
ps: ارمانیایی

en: Icelandic
ps: ایسلنډی

en: Javanese
ps: جاپانی

en: Kazakh
ps: قزاق

en: Kannada
ps: کانادا

en: Latvian
ps: لاتويیایی

en: Macedonian
ps: مقدونیایی

en: Mongolian
ps: مغولستانی

en: Marathi
ps: مراټي

en: Burmese
ps: برمایی

en: Nepali
ps: نيپالی

en: Punjabi
ps: پنجابي

en: Sinhala
ps: سينهالا

en: Slovenian
ps: سلوېنیایی

en: Albanian
ps: البانوی

en: Serbian
ps: سربیایی

en: Swahili
ps: سواهيلي

en: Tamil
ps: تامېل

en: Telugu
ps: ټيلېګو

en: Thai
ps: تايلنډی

en: Ukrainian
ps: اوکرانی

en: Urdu
ps: اوردو

en: Vietnamese
ps: ویتنامی

en: Filipino
ps: فېلېپنی
