Facebook Messenger Bot (2.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Contact
cs: Kontakt

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Changed
cs: Změněno

en: Complete
cs: Dokončit
