Facebook Messenger Bot (2.0.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Contact
de: Kontakt

en: Created
de: Erstellt

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Changed
de: Geändert

en: Complete
de: Vollständig

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.
