Facebook Messenger Bot (2.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Created
eu: Sortua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Complete
eu: Eginda
