Facebook Messenger Bot (2.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Contact
ja: コンタクト

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Changed
ja: 変更済

en: Complete
ja: 完了

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
