Facebook Messenger Bot (2.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Changed
az: Dəyişdi
