Facebook Messenger Bot (2.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
