Facebook Messenger Bot (2.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Contact
es: Contacto

en: Created
es: Creado

en: Custom
es: Personalizado

en: Changed
es: Modificado

en: Complete
es: Completo
