Facebook Messenger Bot (2.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Complete
fi: Valmis
