Facebook Messenger Bot (2.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Contact
hi: संपर्क

en: Created
hi: निर्मित

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Changed
hi: बदल गया
