Facebook Messenger Bot (2.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Contact
is: Tengiliður

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Complete
is: Lokið
