Facebook Messenger Bot (2.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: User ID
it: ID utente

en: Contact
it: Contatto

en: Created
it: Creato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Changed
it: Modificato

en: Complete
it: Completo
