Facebook Messenger Bot (2.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Complete
kn: ಪೂರ್ಣ
