Facebook Messenger Bot (2.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Complete
nl: Voltooid

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
