Facebook Messenger Bot (2.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Created
pt: Criado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Changed
pt: Alterado

en: Complete
pt: Concluída

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
